• Hemen Ara

    +90 (531) 817 58 26
  • E-mail

    info@altuntaslartur.com.tr
Özel Gün Taşımacılığı

Özel Gün Taşımacılığı

Özel gün, davet ve organizasyon için araç kiralama hizmeti veren Altuntaşlar Turizm sayesinde özel gününüzde yapacağınız seyahati çok daha konforlu hale getirebilirsiniz. Vip konforunda bir seyahat yapmak için özel olarak dizayn edilmiş konforlu araçlarımız ile hizmet veriyoruz. Özel gün araç kiralaması yaparak gününüzün keyfini çıkarırken ulaşım ihtiyacınızı en konforlu şekilde karşılayabilirsiniz. Deneyimli şoförlerimiz sayesinde özel günlerinizdeki ulaşım ihtiyacını profesyonel Vip konforunda sağlanacaktır.

Özel gün, davet ve organizasyon için araç kiralama hizmetimizde yeni model ve özel olarak konforlu olacak şekilde dizayn edilmiş geniş araç filomuzdan araç kiralayabilirsiniz. Personel taşıma belgeleri ve son yönetmelikler doğrultusunda şoförlük belgelerine sahip şoförlerimizde araç kiralama hizmeti ile beraber özel günlerinizde ulaşımınızı konforlu hale getirmektedir. Altuntaşlar Turizm ile iletişime geçerek özel gün ve davetleriniz için hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Özel gün ve davetlerinizde özel ulaşım hizmetinden yararlanarak gün ve organizasyonlarınızı daha değerli hale getirebilirsiniz. En iyi ulaşım ve taşımacılık hizmetleri için Altuntaşlar Turizm’i tercih edebilirsiniz.

 

Altuntaşlar Turizm ailesi olarak ihtiyaçlarınızı karşılayan bir çözüm bulmanıza yardımcı olalım.