• Hemen Ara

    +90 (531) 817 58 26
  • E-mail

    info@altuntaslartur.com.tr
Organizasyon Taşımacılığı

Organizasyon Taşımacılığı

Altuntaşlar Turizm, misafirlerinizin ya da davetlilerinizin için çeşitli zamanlarda düzenlenen spor, sanat, siyasi organizasyonlar, kongreler, seminerlere katılmak üzere yüzlerce, binlerce hatta on binlerce insan aynı zaman dilimi içerisinde organizasyon alanına ulaşmaya çalışmaktadır.

Uçakla, trenle, otobüsle gelen tüm misafirlerin zamanında organizasyon alanına ulaştırılması gerekmektedir. Ulaşımda yaşanabilecek küçük aksaklıkların organizasyonun tamamına yansıyacağı da göz önünde bulundurulursa, ulaşım hizmetlerinin organizasyonların en kritik aşaması olduğu kolayca anlaşılabilir.

Altuntaşlar Turizm, organizasyon ekibi 7/24 esasına göre, transfer hizmetleri ve karşılama hizmetleri olarak 2 grupta çalışmaktadır. Gelecek olan misafirlerin saatlerini takip eden transfer koordinatörlüğü aracı vaktinde hazır ederken, karşılama ekibi ise misafiri karşılar ve araca kadar eşlik eder.

Altuntaşlar Turizm, organizasyon ekibi ayrıca yaşanabilecek aksamalara karşı her zaman nöbetçi personel ve yedek araç bulundurarak organizasyon düzenini garantiye alır.

Bugüne kadar bir çok başarılı organizasyona imza atmış olan Altuntaşlar Turizm, organizasyon ekibi ile kusursuz hizmete ulaşabilirsiniz. 

 

Altuntaşlar Turizm ailesi olarak ihtiyaçlarınızı karşılayan bir çözüm bulmanıza yardımcı olalım.