• Hemen Ara

    +90 (531) 817 58 26
  • E-mail

    info@altuntaslartur.com.tr
Öğrenci Taşımacılığı

Öğrenci Taşımacılığı

Altuntaşlar Turizm, öğrenci taşımacılığında, kreş, anaokulu, okul, dersane ve üniversite gibi geniş bir yaş grubu ve eğitim düzeyinde, güveni, güleryüzlü ve emniyetli yolculuğu esas alarak, üst seviyede sorumluluk bilinciyle çocuklarımızın ulaşımını sağlamaktadır.

Bu alanın hassasiyetine uygun bir şekilde, mevzuata göre yenilenen araç filomuzla, özel olarak seçilen ve sürüş eğitimlerinin yanı sıra davranış ve pedagojik eğitimler de alan şoförlerimizle, yılların verdiği tecrübemizle, çocuklarımızın okul-ev ulaşımında hizmet veriyoruz. 

İnsan odaklı yaklaşımı, özellikle okul öncesi ve sonrası farklı yaş gruplarında geliştirdiği güvenlik ve davranış hassasiyetleriyle, müşteriler için esnek fiyat politikasıyla ve sahip çıktığı ortak insanlık değerleriyle, bu sektörde kalıcı bir şirket olarak sorumluluk taşıyoruz.

Karar vermeden, geniş araç ağına sahip, kaliteli ve konforlu ulaşımı güvenlikli bir şekilde sunan, deneyimli personeliyle çözüm ortağı’nız olarak sahada hareket eden firmamızdan fiyat teklifi istemeyi unutmayın!

 

Altuntaşlar Turizm ailesi olarak ihtiyaçlarınızı karşılayan bir çözüm bulmanıza yardımcı olalım.